preloader
Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Za úterý přibylo 17 úmrtí a 151 hospitalizovaných s Covid-19

  • Home
  • -
  • Covid
  • -
  • Za úterý přibylo 17 úmrtí a 151 hospitalizovaných s Covid-19
 Za úterý přibylo 17 úmrtí a 151 hospitalizovaných s Covid-19

V úterý přibylo v Česku oproti pondělku 151 hospitalizovaných s nemocí covid-19, což je nejvyšší nárůst za jediný den od březnového začátku epidemie v zemi. Počet hospitalizovaných tak stoupl téměř o pětinu na 976. Vyplývá to z aktuálních údajů na webu ministerstva zdravotnictví. V úterý navíc v Česku přibylo 17 úmrtí lidí nakažených koronavirem, což je druhý největší přírůstek za den od začátku epidemie. Celkem je mrtvých 655.

Z nakažených koronavirem, kteří jsou nyní v nemocnicích, jsou více než dvě stovky ve vážném stavu. Nárůst počtu těžkých případů za úterý byl mírnější než celkový přírůstek hospitalizovaných. Množství těžce nemocných vzrostlo asi o desetinu.

Pokračování článku zde: https://www.lidovky.cz/domov/v-utery-pribylo-v-cesku-151-hospitalizovanych-s-covidem-coz-je-nejvice-za-jeden-den.A200930_185031_ln_domov_lijk

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

©2020, Testnacovid.eu. All Rights Reserved.