preloader
Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Test na Covid-19 nyní zdarna pro všechny

  • Home
  • -
  • Covid
  • -
  • Test na Covid-19 nyní zdarna pro všechny
 Test na Covid-19 nyní zdarna pro všechny

Antigenní testování zdarma pro veřejnost odstartuje už ve středu. Seznam Zprávy připravily návod, jak postupovat, pokud máte o test zájem.

Testování zdarma by mělo trvat od 16. prosince až do 15. ledna 2021. Lidé by ho měli využít, aby zabránili šíření pandemie mezi příbuznými, které budou navštěvovat během svátků. Každý může test absolvovat opakovaně každých pět dní.

„Všichni, co jsou nakaženi, mohou už dva dny před objevením příznaků nakazit další. U někoho se příznaky nemusí ani projevit. Posláním testování je zamezení dalšímu přenášení nákazy,“ uvedla hlavní hygienička Jarmila Rážová na tiskové konferenci v pondělí, podle níž je nejčastější příčinou nákazy právě přenos v rodině.

Odběrová centra by pak měla být otevřena i na Štědrý den po čtyři hodiny a stejně tak na svátek 26. 12. Naopak 25. 12. a 1. 1. 2021 budou odběrová centra zavřená. V pracovní dny a o víkendech pak záleží na nastavení každého odběrového centra.

Pokračování článku zde!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

©2020, Testnacovid.eu. All Rights Reserved.